Ziegler Studio – o nas

Marka Ziegler obecna jest na rynku od ponad 20 lat. W Polsce funkcjonuje od 2007 roku jako spółka pod nazwą Ziegler Polska, która w wyniku zmian udziałowców została przekształcona w spółkę Ziegler Studio.

Sukcesywny rozwój, nieustannie inwestowanie w park maszynowy w połączeniu z wykfalifikowaną kadrą pracowników zaowocowało wypracowaniem ustabilizowanej pozycji na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Produkty dostarczamy bowiem między innymi do Niemiec, Polski, a także na rynek szwajcarski, austriacki i holenderski.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja elementów małej architektury (między innymi ławki miejskie, parkowe, kosze na śmieci, osłony śmietnikowe, wiaty, stojaki rowerowe).

Jako producent elementów małej architektury miejskiej nieustannie śledzimy trendy zaaranżowania przestrzeni oraz tendencje urbanistyczne. Dzięki temu możemy w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów, dostosowując naszą ofertę do aktualnych trendów. Doskonale wiemy jak ważne jest połączenie funkcjonalności z praktycznością. Dlatego też, w naszej ofercie znajdują się produkty posiadające walory estetyczne i służące wygodzie mieszkańców, sprzyjające relaksowi oraz odpoczynkowi.

Obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest ponad 150 pracowników, a nasz asortyment to ponad 3500 produktów o różnym przeznaczeniu.

Osoby zainteresowane tematyką planowania przestrzennego, zmieniającymi się trendami w aranżacji przestrzeni miejskich, trendami w produkcji elementów małej architektury zachęcamy do śledzenia naszego bloga.